Bursa  Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. İlker Küçük  korona  virüsü yendikten sonra kalbine yenik düşerek  hayatını  kaybetti.

haber7
0

Bursa Uludağ Üniversitesi  Prof. Dr. İlker Küçük  (47) , bir süre önce  korona  virüse yakalandı. Hastahanede tedavi görerek  korona  virüsü yendikten sonra taburcu olan küçük kalbine yenik düştü. Uludağ Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nil Küçük ün eşi ve bir çocuk babası Küçük , kalbine yenik düşerek  hayatını  kaybetti. Küçük ün cenazesi Gemlik te ikindi namazına müteakip aile mezarlığına defnedildi.

 

 

REKTÖRDEN TAZİYE MESAJI

Korona virüsü yendikten sonra  hayatını  kaybeden İlker Küçük için , Uludağ Üniversitesi Rektörü Ahmet Saim Kılavuz taziye mesajı yayınladı. Sosyal medya hesabından üzüntülerini paylaşan Kılavuz , "Fen-Edebiyat Fakültemiz Öğretim Üyesi kardeşim  Prof. Dr. İlker Küçük  ün tedavi gördüğü hastanede vefatını derin teessürle öğrendim. Allah rahmet etsin. Mekânını Cennet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Üniversitemizin başı sağolsun. İnşaallah bu son kaybımız olur." ifadesinde bulundu. 

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =