Şanlıurfa  Eyyübiye'de sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde aç  kalan  onlarca  kedi  ,  akın  ettikleri otelin önünde kendilerine verilen tavuk ciğeriyle karınlarını doyurdu.

haber7
0

Sokağa çıkma kısıtlamasının son gününde aç  kalan  onlarca  kedi  , Şanlıurfa nın Eyyübiye ilçesinde bulunan Haşimiye Meydanı ndaki bir otelin önünde toplandı.

KEDİLERLE BİRLİKTE KARGALAR DA YEDİ

Acıkan hayvanların otelin önünde toplandığını gören işletmeci Recai Aslan , aldığı tavuk ciğerleriyle kedileri besledi. Kedilerle birlikte kargaları da besleyen Aslan , her sokağa çıkma kısıtlamasında kedilerin otelin önünde toplanarak yemek istediğini söyledi. Poşetin içindeki tavuk ciğerlerinin kokusunu alan  kediler  , poşeti getiren görevliye doğru koştu. Kedilerle birlikte aç  kalan  kargalar da yemekten nasibini aldı. Otel işletmecisinin attığı ciğerleri kapmaya çalışan kargalar birbirleriyle yarıştı.

"HER KISITLAMADA KEDİLERİ BESLİYORUZ"

Sokağa çıkma kısıtlaması olduğunda hayvanların aç kaldığını söyleyen Recai Aslan , "Kısıtlama kararı alınınca biz de tavuk ciğeri alıyoruz. Hayvanlar aç kaldığında ise onları besliyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için otelimiz kapalı. Her kısıtlama olduğunda kedileri besliyoruz" diye konuştu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =