Kavaklı Mahallesi'ndeki 3 katlı bir apartmanın son katında oturan Gani , Fatma Talay çiftinin çocukları Selim Talay , pencereden aşağıya sarktığı sırada dengesini kaybederek önce  portakal  ağacına , oradan da toprak zemin

haber7
0

Manavgat Devlet Hastanesine kaldırılan küçük Selim , buradaki müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Komşulardan Uğur Alparslan , hava almak için balkona çıktığını , bu sırada yan apartmandan ses duyduğunu söyledi.

Aşağıya baktığında çocuğun yerde yattığını gördüğünü dile getiren Alparslan , "Hemen aşağıya inip çocuğu kucağıma aldım. Sonra babası geldi , babasına teslim ettim. Çocuk önce ağaca düşmüş , sonra yere. Yüzünde çizikler vardı. Direkt yere düşseydi çok daha kötü olurdu." dedi.

Betül Erdem ise balkona çıktığında çocuğun , karşı apartmanın 3. katının penceresinden sarktığını fark ettiğini söyledi.

Annesine seslenirken çocuğun ağaca düştüğünü anlatan Erdem , "Ağacın dallarına tutundu , birkaç saniye sonra yere düştü. Elleri ayakları üstüne düştü. Ağlıyordu ve iyi görünüyordu." diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =