İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) , bir süre önce görevden aldığı Raylı Sistem Projeler Müdürü Aslı Şahin Akyol’un  yerine  atama yaptı.

haber7
0

DLH de bölge müdür yardımcısı olarak görev yapan yüksek inşaat mühendisi Serap Timur , İBB Raylı Sistem Projeler Müdürü oldu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile  İBB  arasında karşılıklı personel transferi yaşandı. Bir süre önce görevden alınan  İBB  Raylı Sistem Projeler Müdürü Yüksek Mimar Aslı Şahin Akyol , Ulaştırma Bakanlığı Demiryollar , Limanlar ve Hava Meydanları (DLH) Marmaray Bölge Müdürlüğü’nde göreve başlamıştı. İBB , Akyol’dan boşalan Raylı Sistem Projeler Müdürlüğü’ne , DLH’de Marmaray Bölge Müdür yardımcısı olarak görev yapan , yüksek inşaat mühendisi Serap Timur’u getirdi. Giden de gelen de Yıldız Teknik Üniversite mezunu ve her ikisi de aynı üniversitede yüksek lisans yaptı.

SERAP TİMUR KİMDİR?

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Serap Timur , 1994 yılında Yüksek Lisans , 2001 yılında doktora çalışmasını tamamlayarak Doktor unvanı aldı. 1995-2006 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı. 2006-2020 yılları arasında Ulaştırma Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü DLH Marmaray Bölge Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi , Başmühendis ve Bölge Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 29 Nisan 2020 tarihinde  İBB  Raylı Sistem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =