İBB'yi devraldığından bu yana tartışmalı kararlara imza atan CHP'li  Ekrem   İmamoğlu  , yine akılalmaz bir çıkış yaptı. İBB'ye yapılan yardımların engellendiği iftirasında bulunan  İmamoğlu  , vatandaşa dağıtılacak

haber7
0

Koronavirüs salgını nedeniyle başlattığı yardım kampanyasının İçişleri Bakanlığı tarafından engellediğini öne sürerek yaygara koparan CHP li  Ekrem   İmamoğlu  , yeni açıklamasıyla pes dedirtti.

Göreve geldiğinden bu yana yaptığı açıkmalarla büyük tezatlık yaşayan  Ekrem   İmamoğlu  , 1 Mayıs nedeniyle konuştu.

Kendilerine yapılan yardımların engellendiğini söyleyen  İmamoğlu  , büyükşehirin yardımlarına ilişkin yaptığı açıklamada Tarihimizin en büyük yardımını yapıyoruz dedi.

Açıklamasıyla bundan önceki belediyelerin yaptıklarını adeta görmezden gelen İmamoğlu nun yardım çıkışı sonrası birçok vatandaş  Yine şov yapıyor  yorumlarını yaptı.

İşte  İmamoğlu  nun açıklaması:

Tarihimizin en büyük yardım dağıtım kampanyasına başladık. Örneğin; 530 bin aileye gıda paketi dağıtımı yapıyoruz. Gıda paketi dağıtımlarımız , Ramazan’ın sonuna kadar ara vermeden sürecek. Her gün ortalama binlerce ihtiyaç sahibine kolilerimizi ulaştırıyoruz

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =