Büyük Birlik Partisi (BBP)  Genel   Başkanı  Mustafa  Destici  , “Artık bu  ülkede   darbelere   geçit  yok. Hakimiyet Allah'ın , irade milletindir" dedi.

haber7
0

CHP  İstanbul  İl  Başkanı   Canan Kaftancıoğlu  nun  darbe  iması içeren sözlerine yönelik tepkiler devam ediyor. "Bu da önümüzdeki süreçte bir erken seçim ya da başka bir şeyi getirebilir." sözlerine yönelik darbeyi çağrıştıran ifadelere , Büyük Birlik Partisi nden tepki geldi.

BBP  Genel   Başkanı   Destici  ,  CHP   İstanbul  İl  Başkanı  Canan Kaftancıoğlu’nun katıldığı bir canlı yayındaki sözlerine ilişkin yazılı açıklama yaptı.

"ARTIK BU ÜLKEDE  darbelere  GEÇİT YOK"

Kaftancıoğlu nun sözlerine sert tepki gösteren  Destici  , "İktidar öyle ya da böyle değişecek diyen zihniyeti milli iradeye yönelen her saldırıda darbecilerin yanında gördük. Bu zihniyete bazen mitinglerde orduyu göreve çağırırken , bazen de laiklik elden gidiyor sloganıyla millet iradesini vesayet altına almak isterken rastladık. Bazı kurumlara sızıp , bu kuruluşları her ihtilafta , her zor dönemde sokağa , devleti ve milleti darbelerin karanlığına sürüklemeye çalışan sözde demokrasi havarileri bilsinler ki 15 Temmuz bir milat.  Artık  bu ülkede  darbelere  geçit yok. Hakimiyet Allah ın , irade milletindir" ifadelerini kullandı. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =