Dünyadaki birçok ülkeyle kıyaslandığında koronavirüsle şu ana kadar başarılı bir mücadele gerçekleştiren Türkiye'de ana muhalefet partisi CHP'yi de 'Yalan salgını' sardı. Genel başkan

haber7
0

Türkiye koronavirüsle amansız bir mücadele içerisindeyken , Cumhurbaşkanı Erdoğan ın çağrısıyla başlatılan Biz Bize Yeteriz kampanyası etrafında birlik olunmuş ve yek vücut haline gelinmişken , yine her zaman olduğu gibi  CHP  tarafı siyasi ve siyaset dışı amaçlar uğruna zor günlerde  yalan  kampanyalarını 1 saat sonra gerçek ortaya çıkacağını düşünmeden servis etmeye kalktı. Çakma hastaneden ucuz ekmeğe , özel uçaklarla getirilen hastaları Bakan hemşehrisi yapmaktan  limon  kumpasına kadar türlü skandalları ile gündeme gelen  CHP  nin bu yaptıkları zorlu süreç sona erdikten sonra bile unutulmayacak.

SAHRA HASTANESİ YALANI

Muhalefetin son günlerdeki büyük yalanlar silsilesi CHP’li  Adana  Büyükşehir Belediyesi’nin icraatıyla başladı. Türkiye’de hastanelerin yetersiz olduğunu savunan Belediye Başkanı Zeydan Karalar , Adana’da dev bir hastaneyi hizmete soktuklarını açıkladı.  CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da büyük bir heyecana sevk eden icraatın görüntüleri ortaya çıktığında gerçek anlaşıldı. Sözde sahra hastanesinin bölmelere ayrılmış fuar alanından ibaret olduğu görüldü ama muhalif kitle oranın ‘modern bir tesis’ olduğunu savunmaya devam etti.

KILIÇDAROĞLU NUN BİN YATAKLI  SAHRA HASTANESİ  YALANI DEŞİFRE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =