İstanbul Valisi  Ali Yerlikaya  resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarken bir de konser bilgisi verdi.  Yerlikaya  , ''1  Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’n&uu

haber7
0

İstanbul Valisi  Ali Yerlikaya  resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarken bir de konser bilgisi verdi.  Yerlikaya  ,  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamak için KIRAÇ  Konseri  ile sizlere sesleneceğiz. Şarkılara eşlik etmek için sizleri saat 16.10’da TV , radyo ve sosyal medya hesaplarımıza bekliyoruz. ifadelerini kullandı.

VALİLİKTEN YAPILAN AÇIKLAMA

Emek ve alın teri ile İstanbul ve ülkemizin gelişmesinde önemli role sahip işçi kardeşlerimizin  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve İstanbulumuzu etkileyen Kovid-19 salgınına karşı yürüttüğümüz mücadelede çalışanlarımızı her alanda destekledik ve gerekli imkanları sağlamak için seferber olduk. Büyük bir hassasiyetle çalışıyoruz. İşçilerimizin haklarının korunması için gerçekleştirilen her çalışmayı öncelemeye ve desteklemeye devam edeceğiz. El ele hep birlikte bu günleri de aşacağız.

1  Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü’nü Kovid-19 ile mücadele kapsamında bu sene evlerimizde karşılıyoruz. İşçi kardeşlerimize ve ailelerine  1 Mayıs  coşkusunu bir nebze yaşatmak için İstanbul Valiliği olarak ,  1 Mayıs  Emek ve Dayanışma Günü için özel bir konser düzenliyoruz.

Baharı yaşadığımız ama pandemi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =