Güvenlik Danışmanı ve Yazar  Mete   Yarar  , koronavirüs salgını sonrası  ABD  Başkanı Donald Trump'ın gündemi değiştirmek için İran'a saldıracağını ve durumun Türkiye'nin de bulunduğu coğrafya iç

haber7
0

Koronavirüs ten en çok etkilenen ülkelerden biri olan  ABD  de her ne kadar gündemde olmasa da seçimler yaklaşıyor. Özellikle başkanlık yarışında kimin ne  yapacağı  merak edilirken ,  başkan   Donald Trump  ın  seçim  yatırımı için  İran  ı vuracağı iddia edildi.

Güvenlik Danışmanı ve Yazar  Mete   Yarar  ,  ABD  Başkanı  Donald Trump  ın seçimleri kazanmak için bu hamleye ihtiyaç duyacağını söyledi.

COĞRAFYAMIZ İÇİN İYİ OLMAYACAK

Mete  Yarar  , 24 Tv de ekranlara gelen  Kayıt Dışı  porgramında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yarar , koronavirüs gündemi sonrası  ABD  Başkanı  Donald Trump  ın seçimi kazanmak için  İran  a saldıracağını belirterek , "Benim tek korkum şudur. Trump , seçimi kazanmak için bir  hamle  yapacak. Aslında bu bir ihtiyaç olacak. Trump ın hamlesi Çin olamaz. Ben  İran  için bir  hamle  yapacağını düşünüyorum. Bu olay coğrafyamız için  iyi  olmayacak. Bütün  ABD  Başkanları seçimleri kazanmak için bu tarz hamleler yapıyor. Maalesef ülkemizin de bulunduğu coğrafya için hiç  iyi  olmayacak. Bu durumdan endişe duyuyorum" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =