ABD   Dışişleri   Bakanı  Mike  Pompeo  , Türkiye'nin ABD'ye gönderdiği tıbbi malzeme desteğini taşıyan askeri uçağın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak Türkiye'ye  teşekkür  etti.

haber7
0

ABD  Dışişleri   Bakanı  Mike  Pompeo  , yeni tip  koronavirüs  (Kovid-19) ile mücadele için yaptığı tıbbi ekipman yardımından dolayı  Türkiye  ye teşekkür ederek , "Amerikan halkı dostluğunuz , ortaklığınız ve desteğiniz için size minnettar." ifadelerini kullandı.

 

 

ABD  Dışişleri   Bakanı   Pompeo  , Türkiye nin  ABD  ye gönderdiği tıbbi yardımları taşıyan askeri kargo uçağının başkent Washington yakınlarındaki Andrews Hava Üssü ne indiği anlarda çekilen fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı.

Türkiye ye minnettarız

 

 

Bakan  Pompeo  , Twitter mesajında , "Kriz zamanlarında NATO müttefikleri bir arada durmalıdır. Salgının en kötü vurduğu bölgelerde Kovid-19 ile mücadelemize yardımcı olması amacıyla tıbbi kaynak ve koruyucu ekipman konusundaki cömert bağışı için  Türkiye  ye teşekkür ediyoruz. Amerikan halkı dostluğunuz , ortaklığınız ve desteğiniz için size minnettar." ifadelerine yer verdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =