Ulusal bir gazetede çıkan haberde Muğla ve  Aksaray  valilerine Lüks deri kaplı otomobil için ihale açıldı  haberine   Aksaray  Valiliği'nden  yalanlama  geldi.  Aksaray  Valiliği Resmi Sitesinde yapılan açıklamada &qu

haber7
0

Daha önce Aksaray’da  bulunan Mercedes Benz Türk  Kamyon Fabrikası tarafından  jest olarak   Aksaray  valiliğine Bağışlanan Mercedes Marka lüks  makam  Otosu halen kullanılmaktadır. 

Asılsız Haber  Aksaray  kamuoyunda da tepkiyle karşılanırken’’  Araştırmadan Masa üstü habercilik yapılıyor.   Aksaray isminin böyle bir asılsız haberle gündeme gelmesini istemiyoruz  gerekli yasal girişimlerin bir an önce yapılmasını istiyoruz’’ denildi.

Valikten yapılan açıklama ise şu şekilde;  27.04.2020 tarihinde bir gazetede yayımlanan ‘’ Valiler lüks deri koltuklu  makam   aracı  istedi’’ başlıklı haber yalan ve tamamen asılsız olup habere konu edilen  Aksaray  Valiliğimizin yeni  makam   aracı  ile ilgili herhangi bir talep çalışması bulunmamaktadır. Bu konuda yapılan asılsız haber ile yasal süreç başlatılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =