Süper Lig’in tecrübeli hakemlerinden  Serkan   Tokat  , korona virüs nedeniyle evinde karantinada olduğu süreçte yönettiği maçları  tekrar   izleme  fırsatı bulduğunu söyledi.  Tokat  , ayrıca MHK’nin onl

haber7
0

Uzun yıllardır Süper Lig’de görev alan tecrübeli  hakem   Serkan   Tokat  , korona virüs nedeniyle lige verilen arada günlerini nasıl geçirdiğinden , mutfaktaki yeteneklerine , antrenman ve eğitim programlarına kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

“Çocuklarımla etkin vakit geçiriyorum”

Korona virüs sürecinde karantinadan dolayı evinden gerekmedikçe çıkmadığını dile getiren  Tokat  , “Kitap okuyorum , müzik dinliyorum , film-dizi izliyorum , spor yapıyorum , çocuklarımla etkin vakit geçiriyorum. Zorunlu haller dışında dışarı çıkmıyorum. Bu süreçte saç tıraşımızı bile kendimiz yapıyoruz. Eğlenceli vakit geçirmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz , sınır tanımıyoruz” şeklinde konuştu.

“Derin bir nefes alma imkanım oldu”

Yoğun eğitim , antrenman ve maç programlarından sonra uzun süre evde kalmanın kendisini psikolojik olarak nasıl etkilediği yönündeki bir soruyu da başarılı  hakem  , şöyle cevaplandırdı:

“Dışarı çıkmadan birden kendimizi evde bulmak tabii ki alışık olmadığımız bir durum. Bu kadar yoğun ve hızlı akan bir yaşantıdan sonra , derin bir nefes alma imkanım oldu. Bu süreçte eşim ve çocuklarımla zaman kısıtlaması olmadan doya doya vakit geçiriyorum. Sürecin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =