Samsun'da üzerine kayıtlı 1.5 milyon TL değerinde  Ferrari  marka otomobil bulunan bir kişi , İlkadım Sosyal Yardımlaşma Vakfı'na başvurarak 1000 liralık yardım istemişti. Konuyla ilgili Samsun'daki bir iş adamı açı

haber7
0

Samsun’da bir Ferrari sahibi , hükümetin korona virüsü dolayısıyla açıkladığı ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nden bin TL alabilmek için İlkadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurdu. Olayın haber olmasının ardından gözler Samsun’daki  Ferrari  sahiplerine çevrildi. Samsun’daki  Ferrari  sahiplerinden birisi olan Yunus Emre Çelik , o kişinin kendisi olmadığını , benzerlikten dolayı mağdur olduğunu açıkladı. Olaydan sonra telefonlarının susmadığını söyleyen Çelik , söz konusu yardıma başvuran kişinin aracı ile kendi aracının farklı modellerde olduğunu kaydetti.

 

 

“Telefonlara cevap vermekten yoruldum”

Çelik , “Telefonlara cevap vermekten yoruldum. O kişi ben değilim. Benzerlikten dolayı mağdur oldum. Bizim böyle bir talebimiz olmadı. Bu olayın  Samsun  da yaşanmasından büyük üzüntü duydum. Şehrimizin isminin böyle konularla gündeme gelmesi doğru değil” diye konuştu.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =