BtcTurk Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü  Hikmet   Karaman  , TRT SPOR'un Instagram hesabında Erman Gönülşen'in sorularını yanıtladı.  Karaman  , karantina günlerinden , Süper Lig'in durumuna kadar birçok

haber7
0

Kulüplerin 4  haftaya   ihtiyacı   var 

Herkes bir öngörü ortaya atıyor. Mutlaka fikirler olmalı. Virüsün kontrol altına aldığı bir ülke olan Çin , liglerin başlama tarihini Haziran sonu Temmuz başı diyor. Almanlar 19 Mayıs ta oynamak istiyor bu bir öngörü. Futbol federasyonu karar veremiyor. Olağanüstü bir durumda kararı tek başına bir kurum veremiyor.  Almanlar diyor ki Sezon sonuna kadar 2 kez test yapacağız , antrenmandan ve maçtan önce Teknik direktörde çıktı virüs , hakemde çıktı , takımın en önemli iki oyuncusunda çıktı ne yapacaksın? Oyuncu sakatlandı acil hastaneye gitmesi gerekiyor , şu aşamada kaç kişi hastaneye gitmek istiyor? Benim öngörüm , Türkiye deki görüntü minimum 1 aya daha ihtiyacımız var. Müthiş bir çalışma  var  ülkemizde. Tebrik etmek lazım. Mayıs tan sonra bir karar almak , kulüplerin 4  haftaya   ihtiyacı  var. Bu süreci verdikten sonra ligin başlama tarihini çok rahat söyleyebiliriz. Ben Haziran da ligin başlayacağına inanmıyorum.

Karaman Yeni Malatyaspor un kümede kalma formülünü 3 tane maçı yüzde yüz kazanmak zorundayız. Ama bunun için de iyi hazırlanmalıyız. olarak açıkladı.

Tecrübeli teknik adam , Bursaspor dönemiyle ilgili Bursaspor a gittiğimde takım çat çat ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =