ABD'nin Teksas eyaletinde bir  belediye   başkanı  , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle verdiği "Evde kalın"  emrini  manikürcüye giderek  kendisi   ihlal  etti.

haber7
0

New York Post un haberine göre , Beaumont  belediye  Başkanı Becky Ames , geçen salı günü kendi emri doğrultusunda kepenk indirmesi gereken bir manikürcüye yüzünde maskeyle girerken görüntülendi. 

Birçok kişinin şikayetçi olması üzerine Teksas Ruhsat ve Mevzuat Dairesi ile Jefferson Bölge Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. 

ÖZÜR DİLEDİ

Manikürcüye gitmesini hatalı bir karar olarak nitelendiren ve özür dileyen Ames , "Geçen salı o salona hiç girmemeliydim. Diğerlerinin fedakarlıkta bulunmasını isterken niyetim kendime şahsi ayrıcalık tanınması değildi. Gerçekten çok pişmanım." ifadesini kullandı. 

Ames , ojelerini çıkarmak için aseton ihtiyacıyla gittiği ve içeride 10 dakika geçirdiği manikürcüde o sırada sadece salonun sahibinin bulunduğunu da sözlerine ekledi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =