Şanlıurfa’da korona virüs tedbirleri kapsamında 2  mahalle  ve bir  bina  daha  karantinaya  alınırken , 3 mahallede uygulanan  karantina  uygulaması ise sona erdi.

haber7
0

Şanlıurfa İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından korona virüs salgını nedeniyle yeni tedbirler alınmasına karar verildi. Viranşehir ilçesi kırsal Kurtulmuş Mahallesi , Hilvan ilçesi kırsal Ovacık Mahallesi ile merkez Karaköprü ilçesine bağlı Seyrantepe Mahallesi nde bulunan bir binada birer kişinin korona virüs testlerinin pozitif çıkması nedeniyle 14 gün süreyle  karantina  tedbirleri başlatıldı. Karar üzerine söz konusu adresler giriş ve çıkışlara kapatıldı.

Karaköprü ilçesi Narlıkuyu Mahallesi , Eyyübiye ilçesi Batıkent Mahallesi ile Haliliye ilçesi İpekyol Mahallesi ndeki 3 ayrı binada uygulanan 14 günlük karantinanın ise sona erdiği belirtildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =