Facebook  ,  yeni   grup   görüntülü   sohbet  özelliği Messenger Rooms'u hayata geçirdi. Toplamda 50 kişiye kadar katılıma izin veren Messenger Rooms sohbetlerinde zaman sınırlaması da olmayacak.

haber7
0

Facebook ,  yeni   grup  görüntülü  sohbet  özelliği Messenger Rooms u hayata geçirdi.

Facebook tan yapılan açıklamaya göre , koronavirüs (COVID-19) salgınının dünya genelinde etkisini devam ettirmesiyle birlikte insanların platformları üzerinden bağlantı kurmalarını kolaylaştırmak isteyen  Facebook  ,  yeni   grup  görüntülü  sohbet  özelliği Messenger Rooms u kullanıma sundu.

 

Messenger Rooms , insanların paylaşılabilir görüntülü  sohbet  linkleri aracılığıyla arkadaşlarıyla , aileleriyle ya da kendileriyle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle online etkinlikler üzerinden bir araya gelmelerini ve Messenger ya da  Facebook  üzerinden odalar oluşturarak istedikleri kişileri katılmaları için davet etmelerini sağlayacak.

Bu konuşmalara davet edilen kişilerin bir  Facebook  hesabı ya da Messenger uygulamasına sahip olmaları gerekmeyecek.

Toplam 50 kişi katılabilecek

Toplamda 50 kişiye kadar katılıma izin veren Messenger Rooms sohbetlerinde zaman sınırlaması da olmayacak ve  sohbet  linklerini oluşturan kişiler bu linkleri haber kaynaklarında , üye oldukları gruplarda ve etkinlik sayfalarında paylaşabilecek.

Sohbet linkini oluşturan kişiler kimlerin bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =