Antalya'da  Murat  ve  Melike Cansu  çifti ,  kamp  hayatı ve doğa sevgileri ağır basınca bir yıl önce tüm yaşamlarını içine sığdırdıkları  Tosbavan  adını verdikleri karavanla hayallerini gerçeğe dönü

haber7
0

Antalya da  kamp  hayatı ve doğa sevgileri ağır basınca bir yıl önce tüm yaşamlarını içine sığdırdıkları  Tosbavan  adını verdikleri karavanla hayallerini gerçeğe dönüştüren çift , doğayla baş başa bir yaşam sürüyor.

Doğa tutkunu  Murat  (39) ve  Melike Cansu  (32) çifti , sıkıldıkları dört duvar arasından kurtulmak için bir yıl önce  karavan  hayatını tercih etti.

Tüm yaşamlarını içine sığdırdıkları  Tosbavan  adını verdikleri karavanlarıyla  mutluluğa  uzanan Cansu çifti , bazen güne lüks dairelerin sahip olduğu manzarayla bazen de hayalleri süsleyen doğa harikası yerlerde gözlerini açıyor. Çift , "dört tekerlekli evleri"yle dünya turuna çıkmayı arzuluyor. 

CANLARI NEREDE İSTERSE ORADA UYANIYORLAR

Bir giyim mağazasında sorumlu olarak çalışan  Murat  Cansu , çocukluğundan beri doğaya büyük bir sevgi beslediğini , son üç yıldır da düzenli olarak  kamp  yaptıklarını söyledi.

Bu süreçte evde yaşamanın kendilerine zor gelmeye başladığını aktaran Cansu , eşiyle bir yıl önce radikal bir karar alarak evlerini boşalttıklarını , eşyalarını da satarak karavanda yaşamaya başladıklarını dile getirdi.

Cansu ,  karavan  yaşamında monotonluğa yer olmadığını belirterek , şöyle konuştu:

"Hafta içi evimizi iş yerlerimize götürüyoruz. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =