Fiat  ,  Alfa   Romeo  ve  Jeep  markalı araç sahipleri , servis işlemi yaptırmadan da aracını  ücretsiz  olarak dezenfekte ettirebilecek.

haber7
0

Tofaş , teni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde , toplum sağlığını korumaya yönelik uygulamalarına devam ediyor. Dev grup ,  Fiat  ,  Alfa   Romeo  ve  Jeep  markalarının bayi teşkilatı ile beraber , model yılı gözetmeden ücretsiz araç dezenfeksiyonu hizmeti vermeye başladı.

Böylece ,  Fiat  ,  Alfa   Romeo  ve  Jeep  markalı araç sahipleri , diledikleri zaman servis işlemi yaptırmadan da ücretsiz olarak aracını dezenfekte ettirebilecek.  Tofaş  ın bu uygulaması 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

 

Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin , yaptığı açıklamada , “Tüm dünya ve ülkemizin , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kritik günlerden geçtiği bu süreçte , ön cephede mücadele eden başta sağlık çalışanları , kamu görevlileri , temel ihtiyaç ve gıda üretici ve dağıtıcıları gibi bu dönemde ülkemizde zaruri çarkların dönmesini sağlayan milyonlarca insanımızda markalarımıza ait araçlarımız var.

Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında bu çarkların dönmesine destek olmak amacıyla , ülke geneline yayılan 145 servis noktamızda , T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.

Şimdi de salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =