İçişleri   Bakanlığı  ,  CHP  Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'nın , 23 Nisan töreninde  İçişleri  Bakanlığı'na Atatürk'ün resminin asılmadığı  iddiasını  yalanladı.

haber7
0

Bakanlıktan yapılan açıklamada , "Milletvekili Sayın Veli  Ağbaba  nın sosyal medya hesabından; Yer , İçişleri Bakanlığı. 100 üncü kuruluş yıldönümünde TBMM nin tam karşısında , nispet yapar gibi Erdoğan ın resmi var , Atatürk ün resmi yok" ifadeleri tamamen iftira ,  yalan  ve gerçek dışıdır. 23 Nisan ın hemen ertesi gününde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımızın resimlerinin indirildiği sırada çekilen görüntünün paylaşılması , böyle anlamlı bir günde birlikteliğimize atılan sorumsuz bir iftiradır ve bu yakıştırma bizleri derinden üzmüştür" ifadelerine yer verildi. 

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =