CHP'nin Türkiye aleyhine propaganda yapan medya kuruluşlarına Birgün de eklendi. CHP'li 38  belediye  , tirajı 5 bin bile olmayan Birgün gazetesine  reklam  verdi. Şehit askerlerimize 'şehit' diyemeyen gazeteye bir anda

haber7
0

CHP’li belediyeler , yayınlarıyla Türkiye aleyhine propaganda yapan medya kuruluşlarına desteğini sürdürdü. 

2019’un Ekim ayında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’na bağlı İSPARK’ın Cumhuriyet gazetesi ile günlük 4 bin 550  gazete  için abonelik anlaşması yaptığı ortaya çıkarken kısa süre önce ise Türkiye genelinde birçok CHP’li  belediye  ,  belediye  araçları ve belediyeye ait büfelerden Sözcü gazetesi dağıtmaya başlamıştı. Koronavirüs nedeniyle evlerinde kalan insanlara bir çok  belediye  gıda ve ihtiyaç yardımı yaparken CHP’li belediyelerin  gazete  dağıtması tepki çekmişti. 

CHP Lİ 38 BELEDİYE TERÖR DESTEKÇİSİ BİRGÜN E  reklam  VERDİ

CHP’li belediyelerin Türkiye karşıtı yayın yapan medyaya desteğinin son ayağı ise  Birgün gazetesi  oldu.

Türkiye’nin YPG’ye ve PKK’ya karşı operasyonlarında terör örgütlerinin diliyle yayın yapan , şehit olan askerlerimize ‘şehit’ diyemeyen Birgün gazetesine bugün tam 38  CHP  belediyesi birden ilan verdi. Tirajı 5 bin bile olmayan ve hatta ilan veren bazı belediyelerin bulunduğu bölgede erişimi bile olmayan gazeteye bir anda bu kadar çok CHP’li belediyenin ilan vermesi büyük tepki çekti.

Sık sık terör örgütü yanlısı haberler yapan gazeteye , CHP’li belediyelerin ilan vererek on binlerce lira akıtması ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =