Beşiktaş  yönetimi , maaş indirimi konuyla ilgili olarak  Burak   Yılmaz  ile görüşme yaptı. Tecrübeli futbolcunun yönetime , “ana indirim konusuyla gelmeyin” dediği ortaya çıktı.

haber7
0

Koronavirüs tedbirleri sebebiyle Süper Lig’in tatil edilmesinin ardından; maç , yayın ve tribün gelirleri duran Siyah-Beyazlılar , ekonomik olarak kulübü ayakta tutabilmek için büyük çaba sarf ediyor.

Bu doğrultuda ilk adımı atarak oyunculardan maaşlarında indirim yapmalarını isteyen yönetim , tüm futbolcularla bu konudaki görüşmelerini tamamladı.

Fanatik in haberine göre;  Beşiktaş  Yönetimi’nin , Katalan devi Barcelona’yı örnek göstererek yıldızlarından yüzde 50 civarında bir maaş indirimi istediği bildirildi.

Bu talebe , ilk olumlu yanıtı veren Necip Uysal olurken takım kaptanı  Burak  Yılmaz’ın ise bu konuda oldukça olumsuz bir tavır takındığı ortaya çıktı.

"BANA İNDİRİM KONUSUYLA GELMEYİN"

Beşiktaş’tan yıllık 2.5 milyon Euro maaş kazanan 34 yaşındaki futbolcunun , yönetimle yaptığı son görüşmede , “Lütfen bana indirim konusuyla gelmeyin” sözlerini sarf ederek konuyu adeta  kestirip  attığı öğrenildi.

Bu şok ifadelerin ardından görüşmeyi sonlandıran idareciler , ardından Başkan Ahmet Nur Çebi’yle de durumu paylaştı.

Konuyu değerlendiren yönetimin , “Kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik durum belli. Şartlarımızı kabul edenle yola devam ederiz. Ancak koronavirüse rağmen indirim talebine olumlu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =