son dakika  haberleri">Kuzey   son dakika  haberleri">Kore  ile  son dakika  haberleri">Çin  arasında bulunan Tumen Nehri'nden geçmeye çalışan bir kişi  son dakika  haberleri">Çin  sınır muhafızları tarafından vuruldu. Hastaneye kaldırılan kişinin  son dakika  haberleri">koronavirüs  (Kovid-19) testinin pozitif çıktığ

haber7
0

Kuzey  son dakika  haberleri">Kore  ile Çin arasında bulunan Tumen Nehri nden geçmeye çalışan bir kişi Çin sınır muhafızları tarafından vuruldu.

 

Çin medyasının "son dakika" koduyla geçtiği haberde , Kuzey  son dakika  haberleri">Kore  ile Çin arasında bulunan ve doğal sınır görevi gören Tumen Nehri’nden geçmeye çalışan  son dakika  haberleri">Kuzey  Koreli bir kişinin Çin sınır muhafızları tarafından vurulduğu aktarıldı.

Kimliği açıklanmayan kişinin Çin de hastaneye kaldırıldığı ve hastanedeki testler sonucu söz konusu kişinin  son dakika  haberleri">Kovid-19  testinin pozitif çıktığı belirtildi. Olaya ilişkin Çin ya da  son dakika  haberleri">Kuzey   son dakika  haberleri">Kore  den henüz bir açıklama gelmedi.

  .news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =