Bilecik  Valiliğince koronavirüs tedbirleri kapsamında  gece  yarısından  itibaren  kente araçlarla ya da yaya olarak tüm  giriş  ve çıkışların ikinci karara kadar durdurulacağı açıklandı. Kente girişlerde uygulama no

haber7
0

Bilecik Valiliği tarafından koronavirüs salgını nedeniyle yeni karar alındığı açıklandı. Buna göre , salgınla mücadele kapsamında , Eskişehir’in yanı sıra Kütahya , Bursa , Sakarya ve Bolu il sınırlarından 220 bin nüfuslu kente , kara ve demir yolu ile toplu ulaşım araçları ya da özel araç ve yaya olarak  giriş  ve çıkışlar  gece  yarısından  itibaren  geçerli  olacak  şekilde durduruldu. 

Kent  giriş  ve çıkışlarında oluşturulan uygulama noktalarında  polis  ekipleri , gelen ve giden tüm sürücüleri durdurarak , seyahat izin belgeleri olup , olmadığını kontrol etti.

İzin belgesi olmayanların şehre  giriş  ve çıkışlarına izin verilmedi. Polisin uygulama yaptığı noktalarda uzun araç kuyrukları oluştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =