Sözcü  Gazetesi yazarı Özlem Gürses , yerli solunum cihazı teslim törenine katılan mühendisler hakkında “Hiç kadın mühendis yok mu?” şeklinde soru yöneltti.  Baykar  Teknik Müdürü

haber7
0

Bayraktar cevabında , “Baykar da mühendis/personelimizin 96 sı kadın. Dün bazıları bizimleydi , gözünüzden kaçmış olmalı.  TEKNOFEST  ve  DENEYAP  larda da onbinlerce kız öğrenci yetiştiriyoruz” ifadelerini kullandı. 

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk  Bayraktar  , Sözcü Gazetesi yazarı Özlem Gürses in , yerli solunum cihazı teslim törenine katılan mühendisler hakkında "Hiç kadın mühendis yok mu?" şeklindeki sorusuna  cevap  verdi.

Selçuk  Bayraktar  , "Baykar da mühendis/personelimizin 96 sı kadın. Dün bazıları bizimleydi , gözünüzden kaçmış olmalı.  TEKNOFEST  ve  DENEYAP  larda da onbinlerce kız öğrenci yetiştiriyoruz" ifadelerini kullandı.

SELÇUK  Bayraktar  MÜHENDİSLERLE FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Selçuk  Bayraktar  , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın telekonferansla katıldığı Başakşehir Şehir Hastanesi nin ilk etabının açılışı ve yerli solunum cihazı teslim törenine katıldı.

Bayraktar , Twitter daki resmi hesabından paylaşımda bulundu ve " Bizi buraya kilitleyin , bu iş bitmeden buradan çıkmayacağız diyen mühendislerimizin eseri... Bu topraklarda ilelebet yaşayacak Çanakkale ruhuyla... #MilliTeknolojiHamlesi idealiyle... Tam Bağımsız Türkiye iddiasıyla... Türkiye mize nefes olması duasıyla..." ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =