Eyüpsultan Belediyesi’nin koronavirüs salgını nedeniyle sosyal medyada başlattığı canlı yayınlar sadece Türkiye’de değil , dünyanın farklı ülkelerinden de izleniyor.

haber7
0

Amerika Birleşik Devletleri’nin Connecticut eyaletinde yaşayan Dilek Yığar da Bil Kazan Yarışması’nın sıkı takipçisi oldu. Dilek Yığar ın torunu da yarışmayı izlerken gördüğü Eyüpsultan Belediye Başkanı  Deniz  Köken’e jest yaptı.

Resim çizme konusunda yetenekli olan 9 yaşındaki  Leanne  Doucett , bu yeteneğini  Başkan   Deniz  Köken için sergiledi. Karakalem çalışmasıyla Köken’in resmini çizen  Leanne  , daha sonra resmi sosyal medya hesabı üzerinden gönderdi.  Başkan   Deniz  Köken , Leanne’nin bu jestini çok beğendiğini belirterek resmi kendi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak teşekkür etti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =