Aytemiz  Alanyaspor  Başkanı Hasan Çavuşoğlu , Fenerbahçe Başkanı  Ali   Koç  ile telefonda görüştü ve  Erol   Bulut  iddialarına noktayı koydu.

haber7
0

Alanyaspor Kulübü Başkanı  Hasan Çavuşoğlu  , A Spor a  Erol   Bulut  iddialarını yorumladı.

 

 

"Fenerbahçe , teknik direktör  Erol   Bulut  ile anlaştı" haberleri hakkında da konuşan başkan  Hasan Çavuşoğlu  merak edilen gerçeği ilk kez açıkladı.

"FENERBAHÇE ,  Erol  HOCAYI DÜŞÜNMÜYOR"

 

 

Başkan  Ali  Koç ile telefonda görüştüklerini ifade eden  Hasan Çavuşoğlu  , sarı-lacivertli kulübün teknik direktör  Erol   Bulut  ile herhangi bir tasarrufunun olmadığı açıkladı. "Erol hocamla bugün de konuştuk. Herhangi bir teklif almadığını söyledi. Sezon sonuna kadar sözleşmesi var.  Ali  Koç da çok değerli başkanımız ,  beni   aradı  ve konuşulanların dedikodu olduğunu da söyledi. Ben de başkanım aramızda konuşmadıysak gerçek değildir dedim. Aynen öyle dedi. Şu kulübe müsaade edildi deniyor sürekli. Öyle bir şey yok. Eğer hocamıza büyük bir takımdan ya da yurt dışından teklif gelirse biz sözleşmesi olsa dahi önünü açarız zaten. Bunu defalarca konuşmanın mantığı yok."

"SEYİRCİSİZ MAÇ DÜŞÜNÜLEMEZ AMA SAĞLIK HER ŞEYİN ÖNÜNDE"

"Seyircisiz maç düşünülemez ama bulunduğumuz ortamda öyle gözüküyor , sağlık her şeyin önünde. Tabii buna biz karar veremeyiz , devletimiz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =