Konya'da restoran sahibi işletmeci , hafta sonunda sokağa çıkma kısıtlamasında  görev   yapan  emniyet mensuplarına akşam yemeği için lahmacun  ikram  etti.

haber7
0

Yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı kentte , merkez Meram ilçesindeki restoran sahibi Özgür Yağlat ,  polislere  jest yapmak istedi.

Kısıtlama gereği kapalı olan işletmesinin kapılarını yetkililerden izin alarak açan Yağlat , cadde ve sokaklarda denetim  yapan  emniyet mensupları için 2 bine yakın lahmacun yaptırdı.

Özenle paketlenen ürünler , işletmeye gelen polis ekiplerince görev  yapan  emniyet mensuplarına dağıtıldı.

"Onların yanında olduğumuzu , destek verdiğimizi hissetmelerini istedik"

Hayırsever iş insanı Yağlat , AA muhabirine yaptığı açıklamada , yeni tip koronavirüsle mücadele aktif görev  yapan   polislere  sürpriz yapmak istediğini dile getirdi.

Düşüncesini mülki amirlerle paylaştığını anlatan Yağlat , "Talebimiz olumlu karşılandı. Sokaklarda sıcağın altında görev  yapan  polislerimize ikramda bulunma düşüncesi personelimizi de memnun etti. İşe koyulduk ve bine yakın paket hazırladık. İşletmemize gelen ekip otolarına verdiğimiz paketleri polis arkadaşlar , tek tek meslektaşlarına dağıttı. Onların yanında olduğumuzu , destek verdiğimizi hissetmelerini istedik. Önümüzdeki günlerde de sosyal sorumluluk projesi kapsamında sağlık personeli için de çalışmamız olacak." diye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =