Alfa   Romeo  ve  Jeep  , Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle evden çıkmamanın önem kazandığı bu dönemde , tüm bayi teşkilatının ve müşterilerinin sağlığını önceliğine alarak görünt&uu

haber7
0

Tofaş Türk  Otomobil  Fabrikası AŞ den (TOFAŞ) yapılan açıklamaya göre , sistem sayesinde müşteriler bayilerin web siteleri veya sosyal medya kanalları aracılığıyla dilediği bayinin temsilcisine bağlanabilecek.

 

Showroom’larda yer alan modellerin online ortamda canlı olarak incelenebileceği sistemde , ilgili tüm detaylar da anında

öğrenilebilecek.

Alfa  Romeo  ve  Jeep  , kurduğu dijital altyapı ile Türkiye’deki tüm bayilerinde online görüşme hizmeti vermeye başladı. Bu sayede , müşteriler alfaromeo.com.tr , jeep.com.tr , bayi web siteleri veya sosyal medya kanalları aracılığıyla diledikleri bayinin temsilcisine saniyeler içerisinde bağlanabilecek.

 

Showroom’larda yer alan  Alfa   Romeo  ve  Jeep  modellerinin online ortamda canlı olarak incelenebileceği sistemde , modellerle ilgili tüm detaylar da anında öğrenilebilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Alfa  Romeo  ve  Jeep  Marka Direktörü Özgür Süslü , dünyanın ve Türkiye nin , Kovid-19 salgını nedeniyle son derece kritik günlerden geçtiği bu dönemde faaliyetlerini çalışanlar , müşteriler ve tüm bayi teşkilatının sağlığını önceliklerine alarak sürdürdüklerini belirtti.

Süslü , bu anlayışla Türkiye geneline yayılan 17  Alfa   Romeo  ve  Jeep  bayisinde görüntülü görüşme hizmetini başlattıklarını kaydetti.

Süslü , sözlerini şöyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =