Hatay'da , dün ormanlık alanda bulunan iskeletin , kardeşiyle evlenmediği için amcasının kızı Bilem Doğru (23) , ağabeyi İbrahim Doğru (33) , nişanlısı Mahmut Şaban Afsal (28) ile damadın annesi Kerime Afsal'ı öld&u

haber7
0

Dün Karaali Mahallesi ormanlık alanda insan  iskeleti  görenler , durumu jandarmaya bildirdi. Jandarmanın olay yerinde yaptığı incelemenin ardırdan iskelet , otopsi için morga kaldırıldı. Otopsi sonucunda iskeletin , 17 Eylül 2019 da 4  kişiyi  öldürdükten sonra kayıplara karışan Nihat Doğru ya ait olduğu tespit edildi. Doğan ın 5 ay 20 gün önce öldüğü belirlenirken , kesin ölüm nedeninin ise henüz bilinmediği bildirildi. Soruşturma sürüyor.

EVİ BASIP , 4 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜ Olay , 17 Eylül 2019 da Karaali Mahallesi nde meydana geldi. Olaydan 3 ay önce iddiaya göre Nihat Doğru , kuzeni Bilem Doğru yu erkek kardeşine istedi. Ancak Bilem Doğru ve ailesi bu isteği geri çevirdi. Bunun üzerine iki aile arasında dargınlık başladı. Bilem Doğru , bir süre sonra Mahmut Şaban Afsal ile nişanlandı. Nişandan haberdar olan Nihat Doğru , pompalı tüfek ile kuzenlerinin evini bastı. Nihat Doğru , önce evin arka penceresinden ardından da giriş kısmından içeriye art arda ateş etti. Saldırıda düğün hazırlığı yapan Bilem Doğru , ağabeyi İbrahim Doğru , genç kızın nişanlısı Mahmut Şaban Afsal ile damadın annesi Kerime Afsal hayatını kaybetti. Saldırının ardından Nihat Doğru ise kaçtı.  

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =