Sezona Beşiktaş'ın başında başlamasına rağmen daha sonra kulüple yollarını ayıran teknik direktör  Abdullah  Avcı;  Beşiktaş  kariyeri , koronavirüs günleri ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

haber7
0

Milli takım ve Başakşehir de de görev almış  Beşiktaş  ın eski teknik direktörü  Abdullah Avcı  , Bein Sports a açıklamalarda bulundu. 

 

 

Sorulara geçmeden önce böyle bir süreçte bütün çalışan sağlık çalışanlarını gönülden kutluyorum ve destekliyorum. Biz onlara ancak onların söylediklerine uyarak yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda bütün bu süreçte hayatını kaybedenlere baş sağlığı diliyorum. Başkanım Göksel Gümüşdağ a , Fatih Hocaya , Abdurrahim Ağabeye ve Rüştü Reçber e geçmiş olsun diliyorum.

"Günümüz futbolunu değerlendiriyorum"

 

 

Çok alışık olduğumuz bir durum değil. Hayatımızın büyük bölümü tesiste ve hafta sonu maçlarda geçiyor. Ben aslında ev hayatını ve düzeni seven biri olarak sağlıklı bir süreç yaşıyorum. Günde 1 saat spor yapıyorum. Uzun zamandır aileyle beraber olamadığımız için onlarla beraber olmak , kahvaltı etmek çok önemli. Kitap okumayı tekrardan alışkanlık haline getiriyorum. Sinemaya gidemediğim dönemlerdeki filmleri izliyorum ve dizileri takip ediyorum. Evde günün büyük bölümünü bu şekilde geçiriyorum. Zaman zaman ekibimle görüşüp analiz yapıyorum. Eski maçları değerlendiriyorum. Eski futbol karşılaşmalarını televizyondan takip ediyorum. Günümüz futbolunu değerlendiriyorum.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =