Kemal   Kılıçdaroğlu  ,  CHP  Genel Başkanlığı döneminde sayısız iftiraya imza attı: Ermeni destekçisi Cem Özdemir'le tokalaşıp sonra 'muhatap olmadım' dedi , Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde altın

haber7
0

Deniz Baykal ın  CHP  Genel Başkanlığından istifa etmesinin ardından gazetecilerin Aday olacak mısınız sorusuna Hayır cevabı verdiği halde ertesi gün aday olan ve seçilen  Kemal Kılıçdaroğlu  , Genel Başkanlık süresince sayısız  yalan  açıklamaya imza attı. Onlardan bazılarını derledik: 

"ŞEHİT ÇOCUKLARI ASKERLİK YAPACAK" DEDİ

PKK ya karşı mücadele eden şehitlerin çocukları ve kardeşleri askerlik hizmetinden muaf tutulmasına rağmen Kılıçdaroğlu , “15 Temmuz şehitlerinin kardeşleri ve çocukları arzu ederlerse askerlik yapmayacaklar. Ama PKK’ya karşı mücadele edenlerinki yapacaklar. Bu , şehitler arasında ayrımcılıktır” demişti. 

ERMENİ DESTEKÇİSİ CEM ÖZDEMİR LE TOKALAŞTI , SONRA İNKAR ETTİ

Sözde Ermeni soykırımına destek veren Türk köneli Alman siyasetçi Cem Özdemir le tokalaşmasını inkar eden Kılıçdaroğlu , Berlin deki görüşmeden fotoğraflar yayınlanmasına rağmen , "Kendisiyle hiç muhatap olmadım" da diyebilmişti.

BERAT ALBAYRAK A "İSRAİL E PAZARLIĞA GİTTİ" İFTİRASI ATTI

Hazine ve Maliye Bakanı  BERAT ALBAYRAK  ın , Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan  ın talimatıyla Netanyahu ile pazarlık yapmak için İsrail e gittiğini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =