sağlık  Bakanı  Fahrettin Koca  , basın toplantısında İçişleri Bakanı  Süleyman   Soylu  ile ilgili  soru  karşısında net açıklamalarda bulundu. Ancak  FOX  TV muhabiri toplantının sonunda tekrar benzer bir  soru  sorarak niyetini orta

haber7
0

İçişleri Bakanlığı , geçtiğimiz cuma günü koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul , Ankara ve İzmir in de aralarında bulunduğu 30 büyükşehir ve Zonguldak ta hafta sonu için sokağa çıkma yasağı ilan etmişti. Kararın açıklanmasının ardından vatandaşlar , ihtiyaçlarını gidermek için marketlere akın etmiş ve koronavirüsle mücadele edilen şu günlerde istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmuşlardı.

Görüntülerin ardından bazı basın yayın organları ve köşe yazarları , "Sağlık Bakanı Fahrettin  Koca  , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile tartıştı" iddialarını ortaya attı.

BAKAN  Koca  İDDİALARI YALANLADI

Sağlık Bakanı  Fahrettin Koca  ,  Bilim Kurulu  toplantısının ardından yaptığı açıklamada , söz konusu iddiaları yalanladı.  Bakan   Koca  , bir muhabirin "Bugün bazı köşe yazarları sizin  İçişleri Bakanı  ile tartıştığınızı ve hatta istifaya kadar gittiğinize dair yazıları oldu. Bu iddialar doğru mudur?"  sorusuna  şu şekilde yanıt verdi:

"KORONAVİRÜSTEN BAŞKA GÜNDEMİMİZ YOK"

Bu iddiaların doğru olmadığının altını özellikle çiziyorum. Vatandaşlarımız , Türkiye yi bu kadar etkileyen salgınla mücadeleye odaklanmamızı bekliyor. Biz salgınla mücadeleye 1 milyon 100 bin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =