Galataport  İstanbul yönetimi , şantiyede  inşaat  faaliyetlerinin bugünden itibaren geçici bir süre durdurulduğunu açıkladı.

haber7
0

Galataport’ta inşaat faaliyetleri durduruldu.  Galataport  İstanbul yönetiminin yazılı olarak yaptığı duyuruya göre , şantiyede azaltarak devam edilen  inşaat  faaliyeti bugün itibariyle geçici olarak durduruldu. Açıklamada faaliyetlerin ne zaman başlayacağı ise bildirilmedi.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Galataport İstanbul yönetimi olarak , tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen COVİD-19 salgınına ilişkin gerek ofislerde gerekse şantiyede görevli çalışma arkadaşlarımızın sağlığı için gerekli tüm önlemleri aldık.

Bu dönemde  inşaat  çalışmalarını , sosyal mesafe kuralını hayata geçirebilmek için yüzde 50 oranında azaltarak sınırlandırdık. Devletimizin de sıkılaştırarak devam ettiği önlemlerle biz de şantiyede aldığımız tedbirleri her geçen gün arttırdık. Bu kapsamda , gerekli denetimlerle birlikte çalışma alanlarında her türlü hijyen ve dezenfektasyon uygulamasını da titizlikle yaptık. Sahamızda bulunan termal kameralara ek olarak , tüm çalışanların maske , eldiven ve dezenfektan kullanmalarını şart koştuk.

Bu önlemlerin ve bir süredir planladığımız aksiyonların devamı olarak  Galataport  İstanbul şantiyemizde azaltarak devam ettiğimiz  inşaat  faaliyetlerimizi , 14 Nisan 2020 tarihinden başlamak üzere geçici olarak durdurduğumuz bilgisini kamuoyuna saygıyla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =