Muğla’nın Bodrum ilçesinde tekneleriyle denize açılan 3 kişi  Sokağa   çıkma  yasağını duyunca teknede mahsur kaldı.

haber7
0

Bodrum’dan Perşembe günü denize açılan 3 kişi Karaada açıklarında teknelerini demirledi. 1 gün kaldıktan sonra bir arkadaşlarının arayıp haber vermesi üzerine  Sokağa  çıkma yasağının geldiğini öğrenen tatilciler haberi alır almaz Bodrum limanına döndüler. Cumartesi gecesi saat 01.00’da limana yanaşan Cengiz Serter , Ahmet Kıyak ve Gurbet Ünal  Sokağa  çıkma yasağının başladığı saate yetişemeyerek teknede kalmaya başladı. Tekne sahibi Salih Bingül ise Kumbahçe limanına teknesini bağlayarak  Sokağa  çıkma yasağının bitmesini beklediklerini ifade etti.

"KUMANYAMIZ KALMADI"

Teknede kalan Cengiz Sert kumanyalarının bittiğini belirterek “Karaada da teknemiz demirliydi.  Sokağa  çıkma yasağını duyunca geldik. Geldiğimizde her yer kapanmıştı. Şu an buradan hiçbir yere gidemiyoruz. Su yok , ekmek yok , marketler kapalı. Teknede temizlik yapıyoruz , film izliyoruz , tavla oynayan arkadaşlarımız var onları izliyoruz” dedi.

"BALIK TUTARAK VAKİT GEÇİRİYORUZ"

Teknede kalan Ahmet Kıyak ise balık tutarak vaktini geçirdiğini belirterek “Biz Karaada daydık haberi duyunca hemen döndük. Limana geldiğimizde gece yarısını geçmişti saat , her yer kapanmıştı. O saatten sonra bir şey yapamadık evimize gidemedik. 2 gündür teknede kalıyoruz. Teknede müzik dinliyoruz , film izliyoruz , sohbet muhabbet ediyor , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =