Karaman'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık bir aydır ayrı kalan  Sağlık   çalışanı   anne  ile 6 yaşındaki kızının buluşması duygusal anlara sahne oldu. İzleyenleri gözyaşlarına boğan 6 yaş

haber7
0

 Dede İbrahim Koçak ise , "Öykü , uzun süre  anne  ve babasını göremediği için onları özlüyor.  anne  ve babasına bunu söylediğimiz zaman onlar da çaresizlik içerisinde , hastalık getiririz diye gelmek istemiyorlar. Öykü ile telefonda görüşüyorlar. Annesi Öykü ye sürpriz yaptı" dedi.

Karaman da  koronavirüs  (Kovid-19) salgını nedeniyle yaklaşık bir aydır 6 yaşındaki kızından ayrı kalan  Sağlık  çalışanı annenin çocuğuyla  buluşma  anı izleyenleri duygulandırdı. Annesini bir ay  sonra  görüp , gözyaşlarına boğulan 6 yaşındaki Öykü Koçak , "evde kal" çağrısında bulundu.

Koranavirüs salgını nedeniyle yaklaşık bir aydır 6 yaşındaki kızından ayrı kalan  Sağlık  çalışanı  anne  Özge Koçak ın 6 yaşındaki  kızı  Öykü ile buluştuğu anlara ait video , sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Videoda annesini çok özlediğini belirten küçük Öykü nün , gözyaşları içinde "Biraz kız kıza vakit geçirelim" diyerek annesini bırakmak istememesi izleyenleri duygulandırmıştı.

Annesine kavuşma anına ait görüntüleri sosyal medyada büyük ilgi gören Öykü Koçak , AA muhabirine yaptığı açıklamada , 10 gün boyunca  anne  ve babasıyla kalacağını , ardından ailesinin tekrar işe gideceğini anlattı. Vatandaşlara evde kal çağrısı yapan küçük Öykü , şunları söyledi:

 anne  VE ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =