Sakarya   Emniyet   Müdürü  Fatih Kaya , koronavirüs şüphesiyle yurtta  karantina  altına alınan  polis  memurlarıyla cep telefonu üzerinden görüntülü olarak görüşerek , moral verdi.

haber7
0

Sakarya  Emniyet  Müdürü Fatih Kaya , koronavirüs şüphesiyle  karantina  altına alınan polis memurları ile telefonda görüntülü görüştü. Kredi Yurtlar Kurumu’na ait  Sakarya  Öğrenci Yurdu nda  karantina  altında olan  polis  memurlarını tek tek telefonla arayarak görüntülü görüşme yapan Fatih Kaya , "Sizler Allah ın izniyle her türlü mücadelenin üstesinden gelecek güçtesiniz. İnşallah en kısa zamanda sizleri tekrar aramızda göreceğiz" dedi.  Karantina altındaki  polis  memurlarının sağlık durumlarını günlük olarak takip eden Fatih Kaya nın memurların aileleriyle de görüşerek yakından ilgilendiği öğrenildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =