Elazığ'ın Baskil ilçesine bağlı Gemici köyü ve Sivrice ilçesine bağlı Hazar Mahallesi , koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün  karantinaya  alındı.

haber7
0

Baskil in Gemici köyü ve Sivrice ye bağlı Hazar Mahallesi , koronavirüs vakası görülmesi nedeniyle 14 gün süreyle ilçelerin Umumi Hıfzıssıhha Kurulları kararıyla‪ 14 gün  karantinaya  alındı. Ayrıca Elazığ Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Sivrice ilçe merkezine araç giriş ve çıkışları zaruri hizmetler dışında ikinci karara kadar kısıtlandı.  Elazığ  Valiliği’nden yapılan açıklamada , "Koronavirüs vakası görüldüğünden dolayı Baskil ve Sivrice İlçeleri Umumi Hıfzıssıhha Kurulları kararıyla‪ Baskil ilçesi Gemici köyü ve Sivrice ilçesi Hazar Mahallesi 14 gün süreyle  karantinaya  alınmış ve ayrıca İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla Sivrice ilçe merkezine araç giriş-çıkışları zaruri hizmetler hariç olmak üzere ikinci bir karara kadar kısıtlanmıştır" denildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =