Ordu  Büyükşehir Belediye  başkanı  Mehmet Hilmi Güler ,  Tebdili   kıyafetle  11  ilçe  dolaşarak verdiği talimatların uygulanıp uygulanmadığını ve diğer çalışmaları inceledi. Başkan Güler'in  Tebdili  kıyafet

haber7
0

Sokağa çıkma yasağının uygulandığı Ordu’da Büyükşehir Belediye  başkanı  Mehmet Hilmi Güler ,  Tebdili   kıyafetle  ilçeleri gezdi. Sivil plakalı bir araçla ilk gün 19 ilçenin 11’ini  gezen  Başkan Güler , yüzünde maske ile kanunen açık olan iş yerlerini inceledi.

 

 

Esnafın tanıyamadığı Güler , bir ara kendisini tanımayan görevliler tarafından durdurularak  ceza  yazılmak istendi. Başkan Güler , yüzündeki maskeyi indirip kendini tanıtınca  ceza  yemekten kurtuldu. Esnaf ve görevlilerle sohbet eden Güler , ilçelerde verdiği talimatların uygulanıp uygulanmadığını da denetledi.

"AZ KALSIN BANA BİLE  ceza  YAZIYORLARDI"

 

 

Başkan Güler , “Vatandaşlarımızın durumunu yerinde görmek , verdiğim talimatların uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek ve belediyelerimizin çalışmalarını incelemek için kimseye haber vermeden Ünye’den Korgan’a , Gürgentepe’den Ulubey’e 11 ilçemizde bugün tek başıma  Tebdili  kıyafet gezdim. Bu arada emniyet güçlerimiz görevlerini çok iyi yapıyorlar. Az  kalsın  bana bile  ceza  yazıyorlardı. 11 ilçemizin tamamında da sokağa çıkma yasağının büyük bir hassasiyetle yerine getirildiğini gördüm. Bunun için tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

 

.news-source-inline{margin-bottom: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =