Manisalı  şehit   babası  Ali Ay , "Türkiye'miz kimseye muhtaç olmasın , güçlü olsun diye oğlumun 3  şehit  aylığını  Milli   Dayanışma  Kampanyası'na bağışladım" diyerek herkese örnek oldu.

haber7
0

Manisalı  şehit   babası  Ali Ay , "Türkiye miz kimseye muhtaç olmasın , güçlü olsun diye oğlumun 3  şehit  aylığını  Milli   Dayanışma   Kampanyası  na bağışladım" diyerek herkese örnek oldu.

 

 

Şair Eşref Mahallesi nde yaşayan Ali Ay , yaptığı açıklamada , hayatında çok zorluk gördüğünü , 2 kez evlat acısı yaşadığını ve eşini de kaybettiğini belirtti.

3 MAAŞ BAĞIŞLADI

 

 

Ortanca oğlu Bayram Ay ı 1996 yılında Hakkari de  şehit  verdiğini , büyük oğlunun ise beyin kanaması sonucu yaşamını yitirdiğini anlatan Ay , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci sonrası başlatılan  Milli   Dayanışma   Kampanyası  na  şehit  oğlu için aldığı 3 maaşı bağışlama kararı verdiğini anlattı.

Herkesi gücü yettiğince bu kampanyaya destek olmaya davet eden Ay , şöyle konuştu:

"Türkiye miz kimseye muhtaç olmasın , güçlü olsun diyerek oğlumun 3  şehit  aylığını ,  Milli   Dayanışma   Kampanyası  na bağışladım. Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun , o başımızda olmasa biz ne yaparız ? Bu millet ne yapar? Biz bize yetelim , devletimize destek olsun diye bağış yaptım. Vatan için canımızı veririz. 3 oğlumdan geriye bir oğlum kaldı şimdi onunla yaşıyorum. 5 erkek torunum var. 5 asker daha ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =