Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı  Hilmi   Güler  , dün gece getirilen sokağa çıkma yasağının ardından şehirdeki durumu tespit etmek için tebdil-i  kıyafetle  caddeleri ve esnafları dolaştı.

haber7
0

Tebdil-i kıyafet ile ilçelere  teftişe  gittiğini söyleyen  Ordu  Büyükşehir Belediye Başkanı  Hilmi Güler  , “Vatandaşlarımızın durumunu yerinde görmek , verdiğim talimatların uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek ve belediyelerimizin çalışmalarını incelemek için kimseye haber vermeden Ünye’den Korgan’a , Gürgentepe’den Ulubey’e 11 ilçemizde bugün tek başıma tebdil-i kıyafet gezdim. ifadelerini kullandı.

GÖREV BAŞINDAKİ PERSONELE VE İŞÇİYE TEŞEKKÜR

Hilmi Güler görevi başındaki vatandaşlara teşekkür ederek , Görev başında olan sağlık personellerimize , eczacılarımıza , fırıncılarımıza , güvenlik güçlerimize ve belediye personellerimize kolaylıklar dileyerek , günlerdir gösterdikleri fedakarlıklardan ötürü teşekkür ettim. 11 ilçemizin tamamında sokağa çıkma yasağının büyük bir hassasiyetle yerine getirildiğini gördüm. Bunun için tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =