Niğdeli kardeşler  Bisiklet   almak  için  biriktirdikleri   parayı  "Milli Dayanışma Kampanyası"na bağışladı.  Niğde  Valisi  Yılmaz Şimşek  ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , Gümüş ailesine teşekkür

haber7
0

Niğde de yaşayan iki  kardeş  ,  Bisiklet   almak  için  biriktirdikleri  harçlıklarını , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na bağışladı.

Merkeze bağlı Bağlama beldesinde yaşayan Emine Gümüş , Vefa İletişim Hattı nı arayarak "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek olacağını bildirdi. Gümüş , eve gelen ekiplere , kampanyaya destek olmak için bin lira verdi.

Gümüş ün torunları Yusuf (8) ve Resul Gümüş de (6) ,  Bisiklet   almak  için kumbaralarında  biriktirdikleri  bir miktar  parayı  kampanyaya bağışladı.

Yusuf Gümüş ,  parayı   Bisiklet   almak  için biriktirdiklerini belirterek , "Ama koronavirüs hastaları şifa bulsun diye bağışlıyorum. Cumhurbaşkanımıza da selam söylüyorum." dedi.

VALİ ŞİMŞEK TEN TEŞEKKÜR

Niğde Valisi  Yılmaz Şimşek  ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , Gümüş ailesine teşekkür ederek , "Bağlama kasabamızda Emine teyzemiz 1000 lira , torunları Yusuf ile Resul ise  Bisiklet   almak  için kumbaralarında  biriktirdikleri   parayı  bağışladılar. Gönlü ve yüreği zengin Niğdem teşekkürler." ifadelerini kullandı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =