2020   Peugeot   208  ve  2020   Peugeot   SUV   2008   modelleri  , "Ürün Tasarımı" kategorisinde  2020  Red Dot Tasarım Ödülü almaya hak kazandı.

haber7
0

Peugeot açıklamasında , her iki  Peugeot   2020  modelinin de sportif dış tasarımları ve işçilik kalitesi ile uluslararası jüriyi etkilediği ve Fransız  otomobil  üreticisinin tasarım ödülünü altıncı kez kazandığı belirtildi.

 

 

2020  Peugeot   208  , dış tasarımı ile markanın sınıf atlama stratejisini destekliyor. Yeni model aynı zamanda dijital üç boyutlu gösterge paneli ile dünyada bir ilki de bünyesinde barındırıyor.

 

Allure donanım seviyesinden itibaren standart olarak sunulan  Peugeot  3D i-Cockpit sportif , düzleştirilmiş çok fonksiyonlu direksiyon simidi ve 10 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran içeriyor. 

2020  Peugeot   SUV  2008’in yeni gündüz farları otomobile özgün bir görünüm kazandırırken , aynı zamanda yüksek marka bilinirliği sağlıyor. Girintili ve çıkıntılı geometrik şekillerin uygulandığı tasarımda üçgen formlar bulunuyor. Uygulanan tasarım dili önden arkaya canlı ve dinamik bir görünüm sağlıyor.

Arkadan bakıldığında üç aslan pençesi tasarımına sahip LED stop lambalarını birbirine entegre eden parlak siyah panel dikkati çekiyor.  2020   Peugeot   SUV  2008’in iç mekanı , dekoratif dikişler , LED ortam aydınlatması ve Alcantara gibi birinci sınıf malzemeler de dahil olmak üzere birçok detayı bünyesinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =