Markanın ilk  SUV  modeli olan  Stelvio  , en yeni haliyle Türkiye'ye ayak bastı.  2020   Alfa   Romeo   Stelvio  nisan ayı boyunca 565 bin TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuluyor.

haber7
0

Alfa Romeo’nun sportif  SUV  u Stelvio’nun  2020  model yılı versiyonları Türkiye de satışa çıktı.  Alfa   Romeo  açıklamasına göre ,  Alfa   Romeo   2020   Stelvio  , Türkiye’de 565 bin TL den satışa başladı.

 

Tasarım özellikleri , dinamik sürüş karakteri ile dikkat çeken  Alfa   Romeo   Stelvio   2020  model yılı versiyonları; 2 ayrı benzinli motor seçeneği ve 2 ayrı donanım paketiyle birlikte , standart olarak dört tekerlekten çekişli sürüş özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Nisan ayı boyunca 565 bin TL’den başlayan daha iddialı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkati çeken  Alfa   Romeo   2020   Stelvio  , yeni dokunmatik ekran ve 2. seviye otonom sürüş sistemi özellikli bilgi eğlence sistemiyle sportif  SUV  heyecanını daha da yükseğe tırmandırıyor.

 

KOKPİTTE YENİLİK OPERASYONU

2020 model yılı  Alfa   Romeo   Stelvio  , kaslı , dinamik , güçlü görünümü ve İtalyan tasarım anlayışı ile farklı olmayı sürdürüyor. Yeni model yılı ile 13 farklı gövde rengi seçeneğine kavuşan  2020   Alfa   Romeo  Stelvio’daki en önemli değişimler kabin içinde yer alıyor.

Stelvio’nun gösterge paneli tamamen yenilenirken , yeni gösterge panelinin kalbinde , tüm versiyonlarda standart olarak sunulan 7 inçlik TFT ekran yer alıyor.

Ekran düzeni , daha fazla bilgiyi daha makul bir biçimde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =