Kayseri'de girdiği iki binada  Elindeki  poşette bulunan  sıvıyı  asansörler , ziller ve merdiven ve kapı girişlerine  süren   kadın  , polis ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kısa sürede yakalandı. Yapılan ön incelem

haber7
0

Kayseri de bir apartmanın asansör kapısıyla merdiven korkuluklarına sıvı süren şüpheli  kadın  yakalandı. Şüpheli hareketleri güvenlik kamerasına yansıyan kadının sürdüğü sıvının ön incelemesinde yağ olduğu belirlendi.

ASANSÖRLER , KAPI ZİLLERİ VE MERDİVENLERE ELİNDEKİ SIVIYI SÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre , Melikgazi ilçesi Gesi Fatih Mahallesi Gün Sazak Caddesi nde dün yüzünde maske bulunan bir  kadın  elinde siyah poşetle girdiği Hazal Apartmanı ve Osmanlı Apartmanı nda asansörler , kapı zilleri ve merdiven başlarına bir sıvı sürerek uzaklaştı.  kadın  ayrıca elinde bulunan pet şişedeki  sıvıyı  kapı girişlerine döktü.

ÖN İNCELEMEDE SÜRÜLEN SIVININ YAĞ OLDUĞU BELİRLENDİ

Sıvıyı fark eden bina görevlileri güvenlik kamera kayıtlarını incelediklerinde şaşırarak , hemen polise haber verdi. İhbarı alan polis ekipleri iki apartmanda inceleme yaptı ve alınan numuneler laboratuvara götürüldü. Olay yeri inceleme ekibi , sürülen maddenin ön incelemesinde sıvı yağ olduğunu tespit etti.

KISA SÜREDE YAKALANDI

Olayın bildirilmesinin ardından çalışma başlatan İl  Emniyet  Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri , yapılan incelemelerin ardından kimliğini belirlediği kadını düzenledikleri operasyonla yakaladı. Kadının psikolojik sorunları olduğu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =