Karsan’da 2019’dan bu yana Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak görev alan Alper Bulucu , Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken , Satış Sonrası Hizmetler Müd&uu

haber7
0

Kurulduğu günden bu yana ticari araç segmentinde kendi markası da dahil , dünyanın önde gelen markaları için üretim yapmayı sürdüren Karsan’da üst düzey  atamalar  sürüyor. 2019’dan bu yana  Karsan  Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak görev yapan Alper Bulucu , Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken , Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev yapan Kubilay Dinçer ise Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörlüğü’ne getirildi.

20 yıl önce Karsan’da üretim mühendisi olarak göreve başlayan Alper Bulucu ,  Karsan  çatısı altında ürün müdürlüğünden fabrika müdürlüğüne , iş geliştirmeden üretim direktörlüğüne kadar pek çok kademede görev aldı. Şubat 2019’dan bu yana Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak çalışan Bulucu , Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Daha önce 23 yıl boyunca  Tofaş  ve  Fiat Chrysler  Automobiles’de üretim , kalite , Ar-Ge ve satış birimlerinde çalışan Kubilay Dinçer ise 2017 yılından bu yana  Karsan  çatısı altında görev alıyor. Karsan’da ilk olarak Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Dinçer , Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olarak görevlendirildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =