Son dakika: Evine yürüyerek dönerken eski erkek arkadaşının asitli saldırısına uğrayan  Berfin  Özek , saldırganı affetti.

haber7
0

Hatay ın İskenderun ilçesine bağlı Buluttepe Mahallesi nde 15 Ocak 2019 da erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik tarafından asitli saldırıya uğrayan Berfin Özek , asitli saldırganı affetti. Af sebebi ile ilgili  Berfin  Özek ten henüz bir açıklama gelmedi.

HABERİ AVUKATI DUYURDU

Berfin in Çeltik i affettiğini Özek in avukatlığını üstelenen isimlerden olan Mehtap Sert açıkladı. Sert , açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Bizler İskenderun Kadın Platformu olarak kurulduğumuz günden beri birçok kadın ve çocuk davasının takipçisi olduk , olmaya devam edeceğiz. Kadına yönelik şiddet asla kabul görülemeyecek seviyeye gelmişken bu mücadelemize ket vurulmasına da asla müsaade etmeyeceğimizi bildiriyoruz. 

"BERFİN E HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERDİK"

Hepinizin yakından takip ettiği  Berfin  Özek davasında bizler ilk günden itibaren her türlü desteği verdik. Birçok kadın örgütüyle birlikte dayanışma içerisinde olduk.  Berfin  i asla yalnız bırakmayarak her koşulda yanında olup tedavisini olabilmesi hayallerini yaşayabilmesi için var gücümüzle çalışma yaptığımız kamuoyunca bilinmektedir."

"BERFİN LE İLGİLİ HİÇBİR ÇALIŞMADA YER ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =