ABD  hava sahasındaki uçak trafiğinin ise diğer ülkelere göre çok  daha  fazla olması radara yansıdı.Ülkede iç hat uçuş trafiğinin yoğun olduğu gözlendi.

haber7
0

Doktorlar  ABD  de uçuş trafiğinin bu şekilde  devam  etmesi halinde ülkede  koronavirüs  vaka sayısında artışların  devam  edeceği öngörüsünde bulundu. Hava trafiği ile ilgili anlık bilgiler veren flightradar uygulamasında diğer ülkelerdeki uçak trafiğindeki azalma da radara yansıdı.

Koronavirüs nedeniyle havacılık sektörü tarihin en büyük krizini yaşıyor.  koronavirüs  önlemleri kapsamında salgının yayılımının önüne geçilmesi adına birçok ülke arasında da uçuşlar durdu. Dünya genelinde birbiri ardına uçuşların iptal olması nedeniyle uçaklar yere indi. Birçok ülkenin hava sahasında uçuş trafiğindeki büyük düşüş radar görüntülerine de yansırken ABD de ise uçuş trafiği ise diğer ülkelere göre çok yüksek olduğu gözlendi.

İÇ HAT UÇUŞ TRAFİĞİ YOĞUN

Hava trafiği ile ilgili anlık bilgiler veren flightradar uygulamasında diğer ülkelerin hava sahasına göre  ABD  deki uçak trafiğinde yoğunluk yaşanması , diğer ülkelerde ise az uçak trafiği dikkat çekti.Özellikle iç hat uçuşlarındaki trafik dikkat çekti.Doktorlar  ABD  de uçuş trafiğinin bu şekilde  devam  etmesi halinde ülkede  koronavirüs  vaka sayısında artışların  devam  edeceği öngörüsünde bulundu.

ABD Başkanı Donald Trump , geçtiğimiz ay Avrupa’dan gelen tüm seyahatleri 30 gün boyunca askıya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 6 =