Enerji Piyasaları İşletme AŞ (EPİAŞ) ,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na  500  bin lira ile katkı sağladı

haber7
0

EPİAŞ  tan  yapılan açıklamada , şirketin , yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin dünyada ve Türkiye de yaşanan gelişmeleri anlık olarak izlediği ve değerlendirdiği belirtildi.

Enerji piyasalarının oluşan durumdan olumsuz etkilenmemesi ve kesintisiz çalışması için  EPİAŞ  ın çalışmalarını büyük bir dikkat ve sorumluluk içerisinde sürdürdüğü kaydedilen açıklamada , şu ifadelere yer verildi:

"Kovid-19 salgınına karşı , Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın liderliğinde başlatılan ve milletimizin destekleriyle yürütülmekte olan Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasında biz de varız. İçerisinde bulunduğumuz bu zor günleri , devletimizin ve milletimizin yanında , her zaman olduğu gibi hep birlikte atlatacağımıza inanıyoruz.  Kovid-19  a karşı alınan tedbirler dolayısıyla mağduriyet yaşayabilecek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ilave  destek  sağlayacak bu kampanyaya biz de  EPİAŞ  olarak  500  bin  liralık  katkıda bulunduk. Milletimizin bu zamana kadar yaşanan tüm zor zamanlarda ortaya koyduğu dayanışmanın gücüne inanıyor , bu sıkıntılı günleri en kısa zamanda geride bırakmayı temenni ediyoruz."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =