Ekonomik olarak rahatlamak isteyen Roma'nın , talipleri olan  Cengiz  Ünder'i göndermeyi planladığı ve kararın kendisine iletildiği kaydedildi

haber7
0

Roma forması giyen ve geçirdiği sakatlık sonrası bu sezon kendisini çok gösteremeyen  Cengiz Ünder  için "satış" kararı gelebilir.

 

 

La Gazzette della Sport un haberine göre  Roma  , son 12 ayda beklentilerden uzak kaldığı belirtilen yıldızı ekonomik anlamda rahatlamak için göndermeyi planlıyor.

SON OLARAK LYON DEVREYE GİRDİ

 

 

Cengiz Ünder in , Bayern Münih , Leipzig , Milan , Arsenal , Tottenham ve Everton gibi ciddi taliplerinin olduğu vurgulanırken , Lyon un da son günlerde yoklamalarda bulunduğu kaydedildi.

Roma nın 15 milyon euro ödediği  Cengiz Ünder  i önemli bir bedelle elden çıkarabileceği ve yerini de takımda hazır olan Carles Perez ile rahatlıkla doldurabileceği belirtildi.

Bu sezon 20 maçta 1055 dakika süre alan  Cengiz Ünder  , 3 gol atarken , asist yapamadı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: SPORX

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =